fatih çoban - Digitech bilişim
“ Arkadaşlar ellerinize sağlık cok profesyonel bir çalışma olmuş ”

Deniz Kahveci - DKC Workshop
“ Sekreter'den Muhasebe'ye kadar telefonda karşılaştığım herkes çok ilgili ve özenli. "Mesai bitti, ben bilmiyorum şurayı arayın, konuyu bilen arkadaş yok sonra arayın vs..." gibi hiç bir mazeret duymadım. Çok iyiler. ”

Samet Karanfil - Ziraat Bankası A.Ş
“ Profesyonel ve ilgili bir firma. Firma çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ”

Serkan Zengin - Petroland Pompa A.Ş
“ Firmamızın sunucularında meydana gelen fiziksel hatadan kaynaklı veri kaybını Gold Veri Kurtarma problemsiz ve % 100 oranında kurtardı.özellikle belirtmek isterimki sunucu sas disklerinde bu büyük başarı.İş akışı haricinde güler yüzlü personeli çok yardımcı oldu. İlginizden ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkürler ”

Murat NİŞANCI - SML Etiket
“ Hızlı geri dönüş ve hızlı veri kurtarma işlemi ayrıca nazik ve tecrübeli personelinizin yardımları için çok teşekkür ederiz. ”

HATİCE ŞİMŞEK - SEPTAR MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA
“ TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM. ”

Zafer DOĞAN - APROSES LTD. ŞTİ.
“ Disk içinde bilgilerimin kurtarıldığını görüyorum.Verdiğiniz mükemmel hizmetten dolayı teşekkür ederim. ”

Serkan KARA - Çayeli Bakır İşletmeleri
“ GOLDDATA'dan önceki diğer veri kurtarma firmaları ile karşılaştırdığım da sizin firmanızın kalitesinin farkını yaşadık. Arızalı ürünün elinize ulaşıp daha sonra ki süreçlerde ki SMS ve Telefon ile bilgi vererek hizmet kalitenizi arttırmış oluyorsunuz. Arızalı ürünün dataların kurtarılmasında ki çözümünüz bizde zaman olarak önemli olduğundan gayet memnunuz. Başarılarınızın devamı dileriz. ”